Zavolejte nám

Dokončovací stavební práce

Je vaše stavba již skoro dokončena a vy potřebujete jen doladit některé detaily? Nedoporučujeme podceňovat ani tyto úkoly. Nesprávně položená podlaha nebo křivé obklady a dlažby zničí celkový dojem z vašeho projektu. Svěřte proto dokončovací stavební práce do rukou profesionálů firmy Jurkech!

Naše firma provádí komplexní stavební práce za jedinečné  ceny.

Neváhejte nás telefonicky nebo prostřednictvím  formuláře kontaktovat.

Jaké dokončovací práce nabízíme?

  • přestavujeme bytová jádra
  • rekonstruujeme byty a menší domky
  • provádíme obklady a dlažby
  • pokládáme podlahy – plovoucí, lina, parkety i koberce
  • a mnohé další (zateplení fasád, stěrkování, omítky)

Firma Jurkech je rodinnou firmou. Při naší práci dbáme na kvalitu a spolehlivost. Důraz dáváme na spokojenost našich zákazníků. Také proto se snažíme ceny držet co nejníže, abyste si i v současné finanční situaci mohli dovolit bydlení přesně podle svých představ.

Kvalitní stavební práce Praha

Ne nadarmo se říká „zlaté české ručičky“. Pokud chcete mít jistotu poctivě odvedené stavební práce Praha ve smluveném termínu, kontaktujte rodinnou stavební firmu Jurkech, která má zkušenosti v oboru již 14 let a na trhu se pohybuje již od roku 2006.

Kontakt pro aktuální ceník stavební práce

Zajímá vás aktuální ceník stavební práce? Kontaktujte nás prostřednictvím tohoto formuláře, nebo telefonicky. Rádi vám zodpovíme všechny otázky. Jsme připraveni dnes a denně. Po vzájemné domluvě se naše práce přizpůsobí vašemu časovému harmonogramu. A vždy dodržujeme termíny! Těšíme se na spolupráci!